Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Bytomskie
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Grafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPK

Aktualności

2016-07-01
Zdjęcie

Co to były za emocje! Podczas wczorajszego meczu wstrzymywaliśmy nie tylko oddech… ;-) Naszej wspaniałej reprezentacji dziękujemy za piękną walkę do samego końca. Teraz nie pozostało nam nic innego jak tylko czekać na eliminację do Mistrzostw Świata, podczas których będziemy wspierać naszych dzielnych piłkarzy z równie wielkim poświęceniem jak wczoraj ;-)

 

Tak wyglądał pobór wody podczas wczorajszego meczu Polska – Portugalia. Jak widać na ostudzenie emocji tuż po meczu wielu z Nas wskoczyło pod zimny prysznic :-)


Chłodzimy atmosferę

2016-06-24
Zdjęcie

Słońce nie ma dziś dla nas litości. W związku z trwającą od kilku dni falą upałów śpieszymy z pomocą :-) :-) Nasze kurtyny znajdziecie na Rynku i końcu ul. Dworcowej (od strony pl. Wolskiego). Nie zapominajcie też o prawidłowym nawodnieniu organizmu! Podczas Dni Bytomia serwujemy dla Was pyszną, zimną wodę prosto z naszego beczkowozu :-):-)


Nowe włazy kanalizacyjne na głównych ulicach Bytomia

2016-06-17
Zdjęcie

Koniec z zapadającymi się i klekoczącymi studniami kanalizacyjnymi na kilku głównych ulicach Bytomia. Takie stare studnie skutecznie utrudniają życie kierowcom. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. montuje zatem nowe włazy na najbardziej ruchliwych ulicach miasta. To tak zwane włazy samopoziomujące.
Montaż włazów ruszył w tym tygodniu. W ciągu kilku dni BPK wymieniło około dwudziestu starych włazów na nowe. Podczas pierwszego etapu robót zostanie zamontowanych ich siedemdziesiąt pięć. Prace zostaną zakończone na początku lipca.

2016-06-15

Uwaga na oszustów!
Złodzieje podszywają się pod pracowników wodociągów!

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi złodziei, którzy pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów lub kontroli wewnętrznej instalacji wodociągowej, dopuszczają się kradzieży, Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że:

•    BPK kontroluje ciśnienie wody w mieszkaniach tylko na prośbę Mieszkańca i po wcześniejszym umówieniu wizyty.
•    BPK nie zajmuje się wymianą pionów wewnętrznej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Sieć ta jest bowiem własnością zarządcy nieruchomości.
•    BPK nie przeprowadza kontroli instalacji wodociągowej znajdującej się w mieszkaniach, np. w przypadku awarii lub zalania.

Pracownicy BPK uprawnieni do kontaktu z Klientami w ich mieszkaniach posiadają przy sobie legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie do wejścia na teren nieruchomości w celu naprawy, kontroli, wymiany urządzeń należących do przedsiębiorstwa, sprawdzenia ilości i jakości ścieków wprowadzanych do sieci, odcięcia przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego, założenia plomb, usunięcia awarii oraz odczytu licznika.

Pracownicy BPK uprawnieni do kontaktu z Klientami zawsze ubrani są w stroje służbowe, na których znajduje się logo Spółki.

Uwaga na oszustów!
Poproś pracownika przedsiębiorstwa wodociągowego o okazanie legitymacji służbowej zanim wpuścisz go do domu!

Jeżeli masz wątpliwości czy osoba, która chce wejść do Twojego mieszkania naprawdę jest pracownikiem BPK możesz to sprawdzić dzwoniąc pod numery telefonów: (32) 39-67-174 lub bezpłatny numer alarmowy 994, a także: (32) 39-67-124, (32) 39-67-190, (32) 39-67-188, (32) 39-67-125.

Prosimy zgłaszać każdy przypadek podszywania się pod pracowników wodociągów dzwoniąc pod numery telefonów podane powyżej!Facebook
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bytom
Rozbudowa węzła produkcji biogazu i energii elektrycznej w Oczyszczalni Ścieków CENTRALNA w Bytomiu
BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ Z PRZYŁĄCZENIAMI W DZIELNICY  STOLARZOWICE, GÓRNIKI W BYTOMIU – część I i II

 

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
pl. Kościuszki 11
41-902 Bytom
tel.: (32) 39-67-100
fax: (32) 39-67-158
e-mail: bpk@bpk.pl
www.bpk.pl

NIP 626-000-28-26
REGON 270150701
KRS 0000016744
Sąd Rejonowy
Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 331 184 500,00 zł opłacony w całości
Konto: BZ WBK S.A. I o/Bytom 13109020110000000532061164


Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i wykonanie strony www: Art4net s.c.