Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Bytomskie
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Grafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPKGrafika nagłówka serwisu BPK

Aktualności

Chłodzimy atmosferę

2016-06-24
Zdjęcie

Słońce nie ma dziś dla nas litości. W związku z trwającą od kilku dni falą upałów śpieszymy z pomocą :-) :-) Nasze kurtyny znajdziecie na Rynku i końcu ul. Dworcowej (od strony pl. Wolskiego). Nie zapominajcie też o prawidłowym nawodnieniu organizmu! Podczas Dni Bytomia serwujemy dla Was pyszną, zimną wodę prosto z naszego beczkowozu :-):-)


Nowe włazy kanalizacyjne na głównych ulicach Bytomia

2016-06-17
Zdjęcie

Koniec z zapadającymi się i klekoczącymi studniami kanalizacyjnymi na kilku głównych ulicach Bytomia. Takie stare studnie skutecznie utrudniają życie kierowcom. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. montuje zatem nowe włazy na najbardziej ruchliwych ulicach miasta. To tak zwane włazy samopoziomujące.
Montaż włazów ruszył w tym tygodniu. W ciągu kilku dni BPK wymieniło około dwudziestu starych włazów na nowe. Podczas pierwszego etapu robót zostanie zamontowanych ich siedemdziesiąt pięć. Prace zostaną zakończone na początku lipca.

2016-06-15

Uwaga na oszustów!
Złodzieje podszywają się pod pracowników wodociągów!

W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi złodziei, którzy pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów lub kontroli wewnętrznej instalacji wodociągowej, dopuszczają się kradzieży, Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że:

•    BPK kontroluje ciśnienie wody w mieszkaniach tylko na prośbę Mieszkańca i po wcześniejszym umówieniu wizyty.
•    BPK nie zajmuje się wymianą pionów wewnętrznej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Sieć ta jest bowiem własnością zarządcy nieruchomości.
•    BPK nie przeprowadza kontroli instalacji wodociągowej znajdującej się w mieszkaniach, np. w przypadku awarii lub zalania.

Pracownicy BPK uprawnieni do kontaktu z Klientami w ich mieszkaniach posiadają przy sobie legitymację służbową oraz pisemne upoważnienie do wejścia na teren nieruchomości w celu naprawy, kontroli, wymiany urządzeń należących do przedsiębiorstwa, sprawdzenia ilości i jakości ścieków wprowadzanych do sieci, odcięcia przyłącza wodociągowego lub kanalizacyjnego, założenia plomb, usunięcia awarii oraz odczytu licznika.

Pracownicy BPK uprawnieni do kontaktu z Klientami zawsze ubrani są w stroje służbowe, na których znajduje się logo Spółki.

Uwaga na oszustów!
Poproś pracownika przedsiębiorstwa wodociągowego o okazanie legitymacji służbowej zanim wpuścisz go do domu!

Jeżeli masz wątpliwości czy osoba, która chce wejść do Twojego mieszkania naprawdę jest pracownikiem BPK możesz to sprawdzić dzwoniąc pod numery telefonów: (32) 39-67-174 lub bezpłatny numer alarmowy 994, a także: (32) 39-67-124, (32) 39-67-190, (32) 39-67-188, (32) 39-67-125.

Prosimy zgłaszać każdy przypadek podszywania się pod pracowników wodociągów dzwoniąc pod numery telefonów podane powyżej!


Konkurs "Jak korzystam z wody" rozstrzygnięty!

2016-06-01
Zdjęcie

Konkurs ekologiczny „Jak korzystam z wody” został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania przy wyborze zwycięskich prac. Wszystkie były piękne, kolorowe i ciekawe. Z tego też powodu postanowiliśmy nagrodzić cztery prace przyznając III miejsce dwóm maluchom. Przypominamy, że w tym roku o wygraną walczyły dzielne przedszkolaki :-) Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Nadia Zawada (Przedszkole nr 62)

II miejsce – Zuzanna Antoniuk (Przedszkole nr 30)

III miejsce – Wiktoria Ozorowska (Przedszkole nr  36)

III miejsce – Dominika Krzyszpin. (Przedszkole nr 10)

 

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy im, aby Dzień Dziecka był dniem pełnym uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń :-)

 Facebook
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Bytom
Rozbudowa węzła produkcji biogazu i energii elektrycznej w Oczyszczalni Ścieków CENTRALNA w Bytomiu
BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ Z PRZYŁĄCZENIAMI W DZIELNICY  STOLARZOWICE, GÓRNIKI W BYTOMIU – część I i II

 

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
pl. Kościuszki 11
41-902 Bytom
tel.: (32) 39-67-100
fax: (32) 39-67-158
e-mail: bpk@bpk.pl
www.bpk.pl

NIP 626-000-28-26
REGON 270150701
KRS 0000016744
Sąd Rejonowy
Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Wysokość kapitału zakładowego: 331 184 500,00 zł opłacony w całości
Konto: BZ WBK S.A. I o/Bytom 13109020110000000532061164


Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny i wykonanie strony www: Art4net s.c.